інститут Біосугестивної терапії

огляд подій 2022 

Головна    Метод БСТ    Навчання    Супервізії    Online сеанси    Результати терапії    Спеціалісти    Контакти     English   

2022. Що відбулося

З першого дня вторгнення фашистської РФ в Україну, спеціалісти з біосугестивної терапії почали проводити безоплатні консультації і сеанси. 

В рамках онлайн допомоги підчас війни на YouTub оприлюднені відеоінтерв’ю зі спеціалістами БСТ (лінки на сторінці https://www.biosuggest.eu/stress ).  

Випадки з практики і відгуки пацієнтів розміщені на сторінці https://www.biosuggest.eu/therapy 

У червні і жовтні на тренінгах з БСТ підготовлено 50 нових спеціалістів.

У 2022 році тривало стажування українських спеціалістів в Центрі Біосугестивної терапії в Угорщині. 

Вздовж року відбулося декілька майстер-класів з БСТ.  

Д.м.н. Олена Губська провела майстер-клас з БСТ на конференції в м. Лешно (Польща) 

Асистент кафедри психіатрії Тернопільського медичного університету Тетяна Іваніцька презентувала доповідь "Лікування внутрішньо переміщених осіб методом Біосугестія" на конгресі «Психосоматична медицина ХХІ століття: реалії та перспективи».

Тетяна Іваніцька також презентувала метод БСТ на EUROPIAN SCIENTIFIC PLATFORM.

Спеціалісти, які вимушено виїхали з України, почали використовувати метод БСТ за кордоном. 

Інга Соборова, Німеччина, Берлін

Вікторія Денисенко, Софія, Болгарія

Ольга Радченко, Женева, Швейцарія

За кордоном наші спеціалісти займались волонтерською діяльністю, брали участь у мітингах і концертах на підтримку України.  

В робочому режимі вздовж року відбувалися семінари і супервізії. Особливу увагу було спрямовано на особливості роботи з військовими. 

Міністерство у справах ветеранів України наказом № 96 від 13 червня 2022 року додало метод БСТ до переліку психологічних/психотерапевтичних інтервенцій для психологічної реабілітації. Біосугестію включено до картки психологічного супроводження отримувача послуг.  

З ініциативи доцента кафедри загальної психології Дніпровського Гуманітарного Университету Максима Реуцького ознайомлення з методом БСТ включено до переліку обов'язкових тем курсів підвищення кваліфікації для психологів у Дніпропетровській області.

Репортажі про метод БСТ виходили в пресі, на радіо, на телебаченні. 

 https://expres.online/health/trivozhnist-i-stres-oslablyuyut-pamyat-yak-protistoyati

Отримали посвідчення нові члени ГО.

Підготовлено новий доповнений варіант збірки наукових статей. 

Стаття "Біосугестія" знову з'явилась у Вікіпедії, але вороги України вкотре її звідти видалили.   https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%96%D1%8F 

Родзинка на тортику - спеціаліста з БСТ Олесю Ілащук (сертифікат № 141/20) призначено послом України в Болгарії.   1141/20 41/20.

Взагалі 2022 рік пройшов під гаслом «Робимо все, що можемо, щоб наблизити Перемогу!»

СЛАВА УКРАЇНІ!