біосугестивна терапія 

навчання методу 

Головна    Метод БСТ    Навчання   Online сеанси  Результати терапії   Спеціалісти   Контакти    English  

     Курс навчання методу БСТ триває 16 годин. Тренінг проводиться безпосередньо або онлайн, зазвичай по 8 годин в суботу і неділю. Дводенний цикл дозволяє засвоїти метод у повному обсязі.
    Наступні курси: 6-7 квітня 2024 р. Офлайн в Києві. Ведучій: Олександр Стражний. Запис на тренінг: адміністратор Олена Жук, телефон, телеграм, вайбер 063-267-84-05
   13-14 квітня 2024 р. Офлайн в Києві + одночасно ZOOM онлайн. Ведучій: Олександр Стражний. Запис на тренінг: потрібно заповнити заявку на курс навчання нижче на цій сторінці. 

     Під час тренінгу - ніяких лекцій! Ніякої води! Лише те, що треба для засвоєння методу. Проводитиметься відеозапис - у разі відключення у когось із слухачів інтернету пропущений матеріал буде доступним для перегляду по відеофайлу. 
    Після тренінгу кожний учасник навчання має записати власний аудіосеанс (за правилами БСТ, які пояснюються під час тренінгу) і надалі використовувати метод у своїй практиці, працюючи з клієнтами індивідуально, з групою, безпосередньо або online. Сеанс краще записати в студії. Але в умовах військового часу можна записати свій голос на диктофон (телефон), надіслати звукорежисеру аудіофайл (координати дамо) і сеанс буде змонтовано без перебування учасника тренінгу в студії.  

       Критерії до слухачів.  На тренінг запрошуються особи, що мають психологічну або медичну освіту. В певних випадках надається дозвіл на навчання коучам, спеціалістам з нетрадиційної медицини, студентам психологічних факультетів (в сертифікаті буде позначено "може застосовувати метод згідно з базовою освітою"). Громадяни РФ і Білорусі на тренінг не допускаються.  

 Ціна навчання 13-14 квітня. Повна вартість навчального курсу 200 євро (8.000 гр).
    В умовах військового стану призначені знижки на 25%, 40%, 60% і 80%.  
    Знижка на 25% - оплата 75% (150 євро = 5.950 гр.) для лікарів і психологів громадян України. 

Знижка на 40% - оплата 60% (120 євро = 4.800 гр.) для волонтерів, які на регулярній основі працюють з клієнтами безоплатно. 
    Знижка на 60% - оплата 40% (80 євро = 3.200 гр.) для фахівців, що проводять реабілітацію особового складу ЗСУ і ветеранів війни в державних установах і не мають приватної практики 
    Знижка на 80% - оплата 20% (40 євро = 1.600 гр.) для лікарів і психологів учасників бойових дій. 
    У вартість навчання входить тренінг-інтенсив; чотири лікувальні сеанси для учасників групи; текст сеансу українською мовою; для проживаючих за кордоном текст сеансу однією з європейських мов; музичні файли; відеозаписи техніки проведення сеансів БСТ індивідуально і з групою; індивідуальне налаштування постанови голосу; перевірка і корекція аудіозапису. 

Для реєстрації на тренінг потрібно заповнити заявку 

У подальшому спілкування між курсантом і адміністратором тренінгу відбуватимуться в безпосередньому або онлайн режимі. 

Учасникам тренінгу, які пройдуть навчання, запишуть власний аудіосеанс і успішно складуть іспит, буде видано сертифікат, що дозволяє використовувати метод БСТ згідно з базовою освітою.  
  Іспит і видача сертифікатів - через чотири тижні після тренінгу. Коштує іспит 500 гривень.   
Положення про сертифікацію: https://docs.google.com/document/d/1_ytnujkElaGEsJe1yJyx-g3biaBy6QdR/edit?usp=sharing&ouid=108534144113697517383&rtpof=true&sd=true  

Ведучі тренінгів

Олександр Стражний

лікар-психотерапевт,
автор методу БСТ

Володимир Волошин

кандидат психологічних наук,
майстер методу БСТ

Олена Губська

д.м.н., професор,
спеціаліст Інституту БСТ  

Галина Бурковська

психолог,
спеціаліст Інституту БСТ

Людмила Матохнюк

доктор психологічних наук,
професор 

Андрій Полтавцев

психолог,
спеціаліст Інституту БСТ

Катерина Проноза-Стеблюк

психолог,
спеціаліст Інституту БСТ

Розклад тренінгу

  Перший день

 10:00 – 11:30 (за київським часом)

Що являє собою метод БСТ

Що будемо лікувати (корегувати)

Психосоматичні розлади.

Показання і протипоказання для терапії.


  11:30 – 11:50 Перерва

11:50 – 13:30

Як виникають психосоматичні розлади

8 кроків до неврозу; стадії розвитку; вторинна вигода від хвороби.  

Біосугестивна терапія. Структура терапевтичної сесії; підготовка клієнта до зустрічі; перша розмова з новим клієнтом; картка терапії; правила роботи безпосередньо і онлайн.

Біосугестивний сеанс з учасниками тренінгу


  13:30 – 14:30 Обідня перерва  

14:30 – 16:00

Аналіз сеансу, питання-відповіді.

Сутність методу БСТ

Теорія і практика розриву невротичного шаблону


  16:00 – 16:20 Перерва  

16:20 – 18:00

Сугестія: механізм терапевтичної дії; хімія сугестії; умови, за яких сугестія спрацьовує; харизма терапевта. 

Навіювання, транс, гіпноз.  

Дії терапевта під час сеансу; як керувати груповою індукцією.

Біосугестивний сеанс з учасниками тренінгу

 

Другий день

10:00 – 11:30

 Текст сеансу, сугестивна постанова голосу: правила побудови сеансу БСТ; правила аудіозапису сеансу; переваги аудіозапису; підготовча робота перед записом аудіосеансу.

Тренінг начитки тексту курсантами. 

 

11:3011:50 Перерва  

11:50 – 13:30

Терапевтичний механізм дотиків: техніка торкань; мета торкань; терапевтичний механізм; принцип дистанційного «торкання».

Опір пацієнта терапії: Прийоми подолання опору: візуалізація; завдання 50-100%; «покарання зайців».

Біосугестивний сеанс з учасниками тренінгу.   


 13:30 – 14:30 Обідня перерва  

14:30 – 16:00

Особливості роботи методом БСТ з військовими.

Ефективність БСТ: статистика результатів; наукова перевірка методу.

(15:00). Езотерична складова методу БСТ: закодована метаінформація; езотеричне торкання; золотий перетин сеансу.

Музикотерапія: правила компонування музичних файлів для сеансу.  

Лікувальний вплив біосугестії на терапевта.


16:0016:20 Перерва  

16:20 – 18:00

Після курсу терапії: як довго тримається результат; підтримуюча терапія; поєднання БСТ із іншими методами в практиці психолога.

Протокол БСТ. 

Професійні секрети: як за допомогою методу БСТ ефективно працювати «в плюс» (реклама, ціна, приміщення; що привертає і що відштовхує клієнта). 

Біосугестивний сеанс із езотеричним компонентом

Закриття тренінгу: як і коли відбудеться іспит; перспективи подальшого підвищення кваліфікації; умови стажування в Угорщині. 

  За умови використання методу БСТ у своїй практиці фахівцю надається можливість безкоштовного стажування в Міжнародному центрі Біосугестивної терапії в Угорщині.  

Відгуки психологів про тренінг з БСТ

Ігор Жеребецький
психолог, гіпнолог,
Київ  

     Впервые за время моих тренингов полученное превзошло ожидание. Я шел так – ну, БСТ. А оказалось – метод простой, эффективный, качественный, тот, который устраивает меня и соответствует моей личности. Он действует быстро, не требует вложений и может быть использован в самых разнообразных условиях. Метод дает глубокое, очень качественное трансовое погружение – мне есть с чем сравнить.         Что касается непосредственно обучения. Очень приятно, что всё идет от простого к сложному, от частного к общему. Также приятно, что преподаватель по ходу сразу же разъясняет различного рода непонятные моменты и сразу отвечает на вопросы. Это большое достоинство! Я же говорю – мне есть с чем сравнивать!
Подача материала отличается логичностью, простотой и последовательностью. Это обеспечивает скорость и качество обучения. За два дня я получил все, что необходимо для понимания сути метода БСТ, а также овладел практическими навыками его применения.         Стоимость данного курса полностью отвечает моим представлениям по принципу "цена - качество".
      Смело могу рекомендовать его всем, кто хочет получить реально действующий инструмент из арсенала практической психологии. 

Ігор Пеньков
психолог, член Східноєвропейської Асоціації гіпнотерапевтів,
Київ

      Тренинг БСТ – лучший, в котором мне приходилось участвовать. Я верю, что автор метода совершил революцию в психотерапии. Он создал супер-метод!
    Раньше мне нужно было 4 сеанса чтобы я убрал зависимость от алкоголя, а после сеанса биосуггестии желание у многих клиентов исчезает мгновенно! Я такого не ожидал.
      Один парень, когда мы с ним закончили курс терапии сказал: «Вы меня спасли!». С гипнозом я с ним не справлялся, а после сеансов БСТ у него всё прошло – и панические атаки, и тошнота, и тревога.
    У одной женщины нормализовался вес. Если раньше она мучилась диетами и теряла 1 килограмм в неделю, то после сеансов БСТ она худела на 2 килограмма в неделю. И ничего не делала – ни гуляла, ни занималась спортом.
    Ещё у одной девочки прошёл страх отвечать боссу по телефону. Раньше она просто в обмороки падала, когда отвечала, а сейчас при разговоре она совершенно спокойна, сердце не болит, не трусятся руки.
  А ещё один клиент –  бизнесмен, собственник большой компании. У него после сеансов БСТ улучшилось самочувствие, улучшился сон, он спокойно сейчас на всё реагирует, не наезжает на своих подчинённых – результаты просто потрясающие! 

Анна Вовк
доцент кафедри психології Львівського національного університету, психолог неврологічного відділення Львівського обласного госпіталю ветеранів війн.   

    Проводжу сеанси біосугестивної терапії щодня, попит дуже великий – тепер пацієнти приходять без нагадувань. Після того, як я почала використовувати сеанси, я тепер йду з роботи зовсім в іншому стані, втоми зовсім немає. І навіть моє оточення мені каже, що я виглядаю набагато краще!
    Під час навчання ведучий тренінгу Олександр Стражний казав, що на терапевта цей метод теж впливає. Але те, що до такої міри – це дуже приємний сюрприз! 

Іван Дмитраш
медичний капелан, психолог,
Івано-Франківськ 

     Біосугестивна терапія метод настільки ефективний і реалістичний, що назвати його фантастичним це тільки доторкнутися до унікального.  Автор методу, Олександр Стражний, є рідкісною особистістю, інтелігент, інтелектуал, ПРОФЕСІОНАЛ. Від його біополя відчувається енергія здоров'я. Я відчуваю вдячність до Олександра за щире ділення цією енергією.
      Відчуваю радість що у Івано-Франківську БСТ зцілює людей і родина біосугестивних терапевтів стає більшою.
      Все в цьому житті є закономірним, без випадковостей!!! 

Анна Застело
психолог, кандидат психологічних наук,
Запоріжжя

     Почему стоит идти учиться именно на курс по методу биосуггестивной терапии?

   Во-первых, потому что преподаватели здесь люди, которым я доверяю. 

   Это вообще такой страшно высокий критерий, потому что не к каждому тренеру, не к каждому практику пойдете за этим.

   Второе - достаточно быстро, легко, два дня обучения.

   Это то, что требует современность - очень мобильно.

   Причем метод терапевтический.

   И что подкупает - есть прямой контакт с автором метода и есть прямая обратная связь.
  И вишенка на торте - быстрый, видимый и ощущаемый результат в работе с клиентами. Очень легко метод встраивается в психологическую практику.  

Лілія Дергоусова-Васюк
психолог, остеопат,
Дніпро

     Я знайшла те, що шукала останні два роки! Чому мені було це потрібно?
Сучасні техніки корекції психічних станів на практиці клопітки, багатослівні, часом емоційно болючі для хворої людини, або складні для виконання.  І ось нарешті, завдяки знайомству з методом біосугестивної терапії є можливість усунути саму причину захворювання на нейронному та біохімічному рівнях. Метод виявився простим та ефективним для 95% станів без попереднього психологічного «відкривання» людини. Сеанси не викликають звикання, залежності, вільні від ускладнень, з мінімальним рівнем побічних реакцій і здатні привести до тривалої гармонії та балансу на фізичному та психічному рівні за 8 сесій.  Рекомендую цей курс всім колегам!